Ma - vr.: 09:00 - 17:00

LiveZilla Live Help

Hotel Asteria Sorgun Resort

Hotel Asteria Sorgun Resort is een mooi, groots opgezet hotel welke behoort tot de Asteria groep. Dankzij de ultra all inclusive-formule zul je hier niets te kort komen! Aan alles is gedacht!

Het hotel is gelegen in een bosrijk gebied en je loopt zo vanuit het hotel het strand op. Voor jong en oud is dit een prachtig vakantieadres!

Lees meer over deze accommodatie

  • Alternatieven
  • Beschrijvingen (1)
Op dit moment hebben wij geen online aanbiedingen voor Hotel Asteria Sorgun Resort in Side, Turkse Riviera, Turkije. Vraag nu geheel vrijblijvend een offerte aan bij één van onze partnerreisbureaus
Hotel Asteria Sorgun Resort is een mooi, groots opgezet hotel welke behoort tot de Asteria groep. Dankzij de ultra all inclusive-formule zul je hier niets te kort komen! Aan alles is gedacht! Het hotel is gelegen in een bosrijk gebied en je loopt zo vanuit het hotel het strand op. Voor jong en oud is dit een prachtig vakantieadres!
 Bekijk meer vakanties bij Vaya